برگزاری اولین مجموعه سخنرانیهای بیانیک به همت شرکت گز سکه و مرکز علمی و کاربردی عتیق

بیانیک بیانی به غایت نیک است.یک اتفاق تازه و فعالیت اجتماعی در حوزه کارآفرینی است که به صورتی غیر انتفاعی بدون نگاه سیاسی و مذهبی و با الهام از مجموعه سخنرانی های تد(TED) به نشر و گسترش بیانهای نیک و تجارب و ایده های ارزشمند به روشی سریع,گسترده و ارزان میپردازد.
شانزدهم اسفند ماه 93 ,تالار پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان با حضور و سخنرانی برگزیدگان دنیای تجارت , اقتصاد و مدیریت و حتی قهوه و طنز, و با شعار “اصفهان را میجهانیم”رنگی دیگر داشت.
احسان امیر جان,مدیر عامل شرکت مهندسی کیان بلور کویر از تلاش های بی امان خود در ساخت محصول منحصر به فرد شرکتش سخن ها گفت و  با زبانی ساده کیمیاگری را ممکن دانست.
محمد گوهریان مدیر عامل شرکت گز سکه , اقتصاد را به زبانی ساده توصیف نمود و از مدل کسب و کار اصفهانی پرده برداشت. علی نادری مدیر عامل شرکت میکاسازه از دغدغه های ماندن یا نماندن در این سرزمین و از امید ها و چشم اندازهای آینده برای نسل جوان سخن  گفت.
بایرام عباسی از اهالی انجمن قهوه ایران با دستگاه سایفون که ساخت آنرا منسوب به ابن سینا دانشمند بزرگ ایرانی میداند,وارد صحنه شد و در 18 دقیقه دریچه ای دیگر از دنیای قهوه و نوشیدن آن به روی مخاطبان گشود.
عبدالوهاب سهل آبادی,رییس خانه صنعت و معدن ایران از خاطرات خود به عنوان یک مشاهده گر و به عنوان وکیلی برای احقاق حقوق همکاران و صنعتگران ایرانی گفت.
این مجموعه سخنرانی فرصتی مغتنم برای مدیران جوان و موفق بود که به انتقال تجربیات خود بپردازند.امیر کشانی مدیر عامل جوان مجتمع چاپ و بسته بندی نفیس_ماتریس, با احترام به تجربیات ارزشمند بزرگترها,یک ضرب المثل قدیمی را دیگرگون ساخت:دود فقط از کنده بلند نمیشود.
در انتها نیز رضا احسان پور,نویسنده,شاعر و طنز پرداز اصفهانی , اصفهان را در 16 دقیقه جهانی نمود!!
همچنین در این برنامه 2 سخنرانی از مجموعه تد تاکس(TED Talks) با دوبله فارسی پخش شد که مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.
بیانیک امید دارد مداوم و مستمر با برگزاری و انتشار این مجموعه سخنرانی ها  ایده های ناب و اندیشه های نوین را به گوش مخاطبان ارزشمند خود رساند.برای اطلاعات بیشتر به سایتbayanik.ir مراجعه نمایید .

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X