مرکز رشد گز سکه

مرکز رشد خوشه فناوی های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته

 

موافقت اصولی شورای گسترش آموزش عالی برای مرکز رشد عتیق

مرکز رشد خوشه فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته از تابستان 1392 فعالیت خود را به عنوان اولین مرکز رشد در زمینه  فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته با همکاری شرکت گز سکه و تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز کرده است.

ماموریت این مرکز شناسایی و جذب ایده‌های نو و خلاقانه است. راهبری مستعدین در مسیری شفاف و قانونی، آموزش های کاربردی و مهارتی و  ارائه خدمات حمایتی به افراد حقیقی و حقوقی جهت ارتقاء سطح دانش و تکنولوژیهای حوزه گز،سوهان، شیرینی وشکلات.

راهنمای متقاضیان پذیرش و استقرار در مرکز رشد خوشه فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته (عتیق)

دانلود فایل راهنما

 شرکت‌های دانش بنیان،مدرسان و اساتیددانشگاه،دانشجویان،مخترعین،کارآفرینان،هستههای فناور،شرکتهای خصوصی و واحدهای تحقیق و توسعه (R&D)وابسته به صنایع که دارای ایدههای مبتنی بر کارآفرینی و فناوری دارند مخاطب این مرکز هستند. لذا از واحدهای فعال در حوزه‌های تولید و عرضه محصولات فراسودمند، فروش، مدیریت، اتوماسیون، آموزش در صنعت شیرینی و شکلات و صنایع وابسته دعوت به عمل می‌آید جهت دریافت و تکمیل فرم‌های پذیرش و ارائه برنامه کاری خود اقدام نمایند. 

برای آگاهی از شرایط  و اولویت های پذیرش و خدمات قابل ارائه لطفا فایل فراخوان را دانلود و مطالعه فرمائید:

دانلود فراخوان شامل شرایط و اولویت های پذیرش مرکز رشد 

در صورت تمایل کاربرگ پذیرش مرکز رشد را تکمیل کرده به آدرس ایمیل incubator.atiq@gmail.com  ارسال و یا به شماره  33932135-031 فکس نمائید:

دانلود کاربرگ پذیرش 

مرکزرشدخوشهفناوری: مجموعه‌ای از واحدهای فناور همگن و مرتبط است که  در یک حوزه تخصصی و در یک ناحیه جغرافیایی دارای ظرفیتهای علمی و فناوری در قالب یک ساختار مجتمع شده‌اند و با تاکید برخلاقیت ونوآوری، سرریز فناوری به تولید محصولات مرتبط یا مکمل پرداخته و با تهدیدها و فرصتهای مشترک مواجه می باشند.خوشه های فناور  به ساختارهای بسیار موفق در دنیای اقتصاد و فناوری تبدیل  میشوند.

خدمات قابل ارائه توسط مرکز رشد خوشه فناوری به واحدهای فناور شامل: خدمات پشتیبانی، خدمات اطلاعرسانی، خدمات مشاورهای و آموزشی، خدمات پشتیبانی های فنی و خدمات مالی و اعتباری می‌باشد.

تاسیس مرکز رشدخوشه فناوری باتصویب وزارت علوم،تحقیقات و فناوری صورت میگیرد.

وضعیت هسته های فناور مرکز رشد

         در حال پذیرش در دوره رشد مقدماتی  در حال تاسیس شرکت
بوفالیا-منصوری  پیکان- عباسیان رویای شیرین- توکل نیا
اینترنشنال پی وی-عسگری پور مهراندیشان (آب شیرین)-مهرجو فراسکه- علیزاده
مگنومن- کیان نژاد واحد فن آور پارسیان-فاضلی روغن های کلد پرس  عصاریا
ملی ساز-دهدشتی واحد فن آورشکلات(مرادی)
 2زندگی به توان -یوسفی  تولدی دوباره -برزگر

معرفی هسته های فناور مستقر در مرکز رشد عتیق:

هسته فناوری فراسکه: این هسته به مدیریت خانم مهندس علیزاده و با هدف توسعه محصولات فراسودمند شکل گرفته است. این هسته در شرف تبدیل به شرکت دانش بنیان است. محصولاتی که تاکنون توسط این هسته معرفی شده است: عسل پروبیوتیک، شیرین کننده پروبیوتیک، شربت ایزومالت، خرمای شکلاتی و …  این هسته فناور مصمم است طی شش ماه آینده دویست میلیون تومان قرارداد فروش محصولات دانش بنیان انعقاد نماید. مرکز رشد شرکت دانش بنیان گز سکه این هسته را همراهی و حمایت می کند. ارتباط با ایشان:

تلفن: 09192138220   ایمیل: alizadeh.sabihe@yahoo.com

هسته فناوری رویای شیرین: این تیم به مدیریت خانم توکل نیا در تلاش است از طریق تولید انیمیشن های آموزشی، مسیر سخت انتقال مهارت را تسهیل کند. این تیم با بهره گیری از رنگ، تصویر، موسیقی، طنز و هر آنچه در انیمیشن کاربرد دارد، آموزش ها موثرتر و ماندگارتر می نماید.این تیم از تعداد زیادی متخصص این حوزه استفاده می کند. تیم رؤیای شیرین مصمم است در شش ماه آینده به فروشی بالغ بر پنجاه میلیون برسد. مرکز رشد شرکت دانش بنیان گز سکه برای تحقق این هدف تلاش می کند.
ارتباط با ایشان:
تلفن: 09128787612  ایمیل: 8studio2013@gmail.com
هسته فناور مهراندیشان (آب شیرین): آقای مهرجو و تیم خوبشان مصمم هستند با تولید دستگاه تولید آب قلیایی از طریق تامین سلامتی آب کسب و کار خود را توسعه دهند.مرکز رشد شرکت دانش بنیان گز سکه حامی، راهنما و همراه این تیم است. تولید دستگاه صنعتی آب قلیایی می تواند در صنعت شیرینی و شکلات تحول ایجاد کند. آب قلیایی بدون استفاده از مواد شیمیایی و تایید سازمانهای علمی و تخصصی انجام می شود. ارتباط با ایشان:

تلفن: 09131066022  ایمیل: mehr313@gmail.com

هسته فناور عصاریا: این هسته بر فرانچایز واحدهای صنفی تولید و عرضه مستقیم روغنهای بکر بروش کلد پرس تمرکز دارد. این هسته در شش ماه آینده به واگذاری سه شعبه جدید و فروشی بالغ بر پانصد میلیون تومان مصمم است. این تیم در مسیر ایجاد شرکت دانش بنیان قرار دارد و خانم مهندس رئیسی و جمعی از متخصصین صنایع غذایی مسئولیت آنرا بعهده دارند. مرکز رشد شرکت دانش بنیان گز سکه مسیر موفقیت این تیم را هموار میکند. برای دیدن نمونه محصولات و اطلاعات فروشگاه ها از سایت ایشان دیدن فرمائید: www.asariaoil.ir

هسته فناور پیکان: این هسته به مدیریت آقای مهدی عباسیان با هدف تولید محتوا در قالب اینفوگرافیک چند ماهیست تشکیل شده است. اینفوگرافیک؛ راهیست سریع و تأثیر گذار برای انتقال دانش، تولید محتوا، ارائه ی آمار و اطلاعات و … تیم پیکان در حال حاضر با ۳۰ نیروی اینفوگرافیست طرف قرارداد سازمان هایی من جمله : اتاق بازرگانی، شهرداری اصفهان، مجموعه فرشچیان، دانشگاه عتیق، گز سکه، مجتمع آموزش بورس، پرشین بلاگ و … می باشد. مرکز رشد عتیق در تلاش است تا مسیر تبدیل شدن این هسته به یک شرکت دانش بنیان مستقل را سریعتر و هموارتر سازد.

اینفوگرافی طراحی شده توسط هسته فناور پیکان برای شرکت گز سکه (تاریخچه شرکت)

اینفوگرافی طراحی شده توسط هسته فناور پیکان برای گز سین بیوتیک

وب سایت : Peykan.com

تلفن : ۰۳۱۳۲۶۷۳۹۱۳

ایمیل : info@Peykan.com

شبکه های اجتماعی : @PeykanLand

هسته فناور برندینگ شیرینی ایرانی: این هسته به مدیریت مهندس مهدی دیباج مصمم است فرانچایز بنکداری شیرینی ایرانی را توسعه دهد. ایجاد شعب توزیع بنکداری با جذب تسهیلات صندوق کارآفرینی امید می تواند روند فروپاشی برندهای محبوب شیرینی ایرانی را متوقف و مسیر توسعه و پیروزی را تسهیل کند. این تیم مصمم است در شش ماه آینده به چهار صد میلیون تومان فروش نائل شود. تاکنون این تیم با برندهای محبوب شیرینی سنتی ایران مانند موفق به عقد قرارداد شده است. مرکز رشد شرکت دانش بنیان گز سکه حامی و همراه این تیم است. تماس با ایشان:

تلفن: 09125870124  ایمیل: dibadj@gmail.com

ارتباط با مرکز رشد:

شماره تماس     33932319-031

فکس               33932135-031

ایمیل           incubator.atiq@gmail.com

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، میدان فناوری، میدان زیست فناوری، خیابان 11 پلاک 407

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X