صفحه اصلی > مرکز رشد > مرکز رشد گز سکه

مرکز رشد گز سکه

مرکز رشد خوشه فناوی های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته

 

موافقت اصولی شورای گسترش آموزش عالی برای مرکز رشد عتیق

مرکز رشد خوشه فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته از تابستان 1392 فعالیت خود را به عنوان اولین مرکز رشد در زمینه  فناوري‌هاي گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته با همکاری شرکت گز سکه و تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز کرده است.

ماموریت این مرکز شناسایی و جذب ایده‌های نو و خلاقانه است. راهبری مستعدین در مسیری شفاف و قانونی، آموزش های کاربردی و مهارتی و  ارائه خدمات حمایتی به افراد حقیقی و حقوقی جهت ارتقاء سطح دانش و تکنولوژيهاي حوزه گز،سوهان، شیرینی وشکلات.

راهنمای متقاضيان پذيرش و استقرار در مركز رشد خوشه فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته (عتیق)

دانلود فایل راهنما

 شرکت‌هاي دانش بنیان،مدرسان و اساتیددانشگاه،دانشجویان،مخترعین،کارآفرینان،هستههاي فناور،شرکتهاي خصوصی و واحدهاي تحقیق و توسعه (R&D)وابسته به صنایع که داراي ایدههاي مبتنی بر کارآفرینی و فناوري دارند مخاطب این مرکز هستند. لذا از واحدهای فعال در حوزه‌های تولید و عرضه محصولات فراسودمند، فروش، مدیریت، اتوماسیون، آموزش در صنعت شیرینی و شکلات و صنایع وابسته دعوت به عمل می‌آید جهت دریافت و تکمیل فرم‌های پذیرش و ارائه برنامه کاری خود اقدام نمایند. 

برای آگاهی از شرایط  و اولویت های پذیرش و خدمات قابل ارائه لطفا فایل فراخوان را دانلود و مطالعه فرمائید:

دانلود فراخوان شامل شرایط و اولویت های پذیرش مرکز رشد 

در صورت تمایل کاربرگ پذیرش مرکز رشد را تکمیل کرده به آدرس ایمیل incubator.atiq@gmail.com  ارسال و یا به شماره  33932135-031 فکس نمائید:

دانلود کاربرگ پذیرش 

مرکزرشدخوشهفناوري: مجموعه‌اي از واحدهاي فناور همگن و مرتبط است که  در یک حوزه تخصصی و در یک ناحیه جغرافیایی داراي ظرفیتهاي علمی و فناوري در قالب یک ساختار مجتمع شده‌اند و با تاکید برخلاقیت ونوآوري، سرریز فناوري به تولید محصولات مرتبط یا مکمل پرداخته و با تهدیدها و فرصتهاي مشترك مواجه می باشند.خوشه های فناور  به ساختارهاي بسیار موفق در دنیاي اقتصاد و فناوري تبدیل  میشوند.

خدمات قابل ارائه توسط مرکز رشد خوشه فناوري به واحدهاي فناور شامل: خدمات پشتیبانی، خدمات اطلاعرسانی، خدمات مشاورهاي و آموزشی، خدمات پشتیبانی هاي فنی و خدمات مالی و اعتباري می‌باشد.

تاسیس مرکز رشدخوشه فناوري باتصویب وزارت علوم،تحقیقات و فناوري صورت میگیرد.

وضعیت هسته های فناور مرکز رشد

         در حال پذیرش در دوره رشد مقدماتی  در حال تاسیس شرکت
بوفالیا-منصوری  پیکان- عباسیان رویای شیرین- توکل نیا
اینترنشنال پی وی-عسگری پور مهراندیشان (آب شیرین)-مهرجو فراسکه- علیزاده
مگنومن- کیان نژاد واحد فن آور پارسیان-فاضلی روغن های کلد پرس  عصاریا
ملی ساز-دهدشتی واحد فن آورشکلات(مرادی)
 2زندگی به توان -یوسفی  تولدی دوباره -برزگر

معرفی هسته های فناور مستقر در مرکز رشد عتیق:

هسته فناوری فراسکه: اين هسته به مديريت خانم مهندس عليزاده و با هدف توسعه محصولات فراسودمند شكل گرفته است. اين هسته در شرف تبديل به شركت دانش بنيان است. محصولاتي كه تاكنون توسط اين هسته معرفي شده است: عسل پروبیوتیک، شیرین کننده پروبیوتیک، شربت ایزومالت، خرمای شکلاتی و …  اين هسته فناور مصمم است طي شش ماه آينده دويست ميليون تومان قرارداد فروش محصولات دانش بنيان انعقاد نمايد. مركز رشد شركت دانش بنيان گز سكه اين هسته را همراهي و حمايت مي كند. ارتباط با ایشان:

تلفن: 09192138220   ایمیل: alizadeh.sabihe@yahoo.com

هسته فناوری رویای شیرین: اين تيم به مديريت خانم توكل نيا در تلاش است از طريق توليد انيميشن هاي آموزشي، مسير سخت انتقال مهارت را تسهيل كند. اين تيم با بهره گيري از رنگ، تصوير، موسيقي، طنز و هر آنچه در انيميشن كاربرد دارد، آموزش ها موثرتر و ماندگارتر می نمايد.اين تيم از تعداد زيادي متخصص اين حوزه استفاده مي كند. تيم رؤياي شيرين مصمم است در شش ماه آينده به فروشي بالغ بر پنجاه میلیون برسد. مركز رشد شركت دانش بنيان گز سكه براي تحقق اين هدف تلاش مي كند.
ارتباط با ایشان:
تلفن: 09128787612  ایمیل: 8studio2013@gmail.com
هسته فناور مهراندیشان (آب شيرين): آقاي مهرجو و تيم خوبشان مصمم هستند با توليد دستگاه توليد آب قليايي از طريق تامين سلامتي آب كسب و كار خود را توسعه دهند.مركز رشد شركت دانش بنيان گز سكه حامي، راهنما و همراه اين تيم است. توليد دستگاه صنعتي آب قليايي مي تواند در صنعت شيريني و شكلات تحول ايجاد كند. آب قليايي بدون استفاده از مواد شيميايي و تاييد سازمانهاي علمي و تخصصي انجام مي شود. ارتباط با ایشان:

تلفن: 09131066022  ایمیل: mehr313@gmail.com

هسته فناور عصاريا: اين هسته بر فرانچايز واحدهاي صنفي توليد و عرضه مستقيم روغنهاي بكر بروش كلد پرس تمركز دارد. اين هسته در شش ماه آينده به واگذاري سه شعبه جديد و فروشي بالغ بر پانصد ميليون تومان مصمم است. اين تيم در مسير ايجاد شركت دانش بنيان قرار دارد و خانم مهندس رئيسي و جمعي از متخصصين صنايع غذايي مسئوليت آنرا بعهده دارند. مركز رشد شركت دانش بنيان گز سكه مسير موفقيت اين تيم را هموار ميكند. برای دیدن نمونه محصولات و اطلاعات فروشگاه ها از سایت ایشان دیدن فرمائید: www.asariaoil.ir

هسته فناور پيكان: این هسته به مدیریت آقای مهدی عباسیان با هدف تولید محتوا در قالب اینفوگرافیک چند ماهیست تشکیل شده است. اینفوگرافیک؛ راهیست سریع و تأثیر گذار برای انتقال دانش، تولید محتوا، ارائه ی آمار و اطلاعات و … تیم پیکان در حال حاضر با ۳۰ نیروی اینفوگرافیست طرف قرارداد سازمان هایی من جمله : اتاق بازرگانی، شهرداری اصفهان، مجموعه فرشچیان، دانشگاه عتیق، گز سکه، مجتمع آموزش بورس، پرشین بلاگ و … می باشد. مرکز رشد عتیق در تلاش است تا مسیر تبدیل شدن این هسته به یک شرکت دانش بنیان مستقل را سریعتر و هموارتر سازد.

اینفوگرافی طراحی شده توسط هسته فناور پیکان برای شرکت گز سکه (تاریخچه شرکت)

اینفوگرافی طراحی شده توسط هسته فناور پیکان برای گز سین بیوتیک

وب سایت : Peykan.com

تلفن : ۰۳۱۳۲۶۷۳۹۱۳

ایمیل : info@Peykan.com

شبکه های اجتماعی : @PeykanLand

هسته فناور برندينگ شيريني ايراني: اين هسته به مديريت مهندس مهدی ديباج مصمم است فرانچايز بنكداري شيريني ايراني را توسعه دهد. ايجاد شعب توزيع بنكداري با جذب تسهيلات صندوق كارآفريني اميد مي تواند روند فروپاشي برندهاي محبوب شيريني ايراني را متوقف و مسير توسعه و پيروزي را تسهيل كند. اين تيم مصمم است در شش ماه آينده به چهار صد ميليون تومان فروش نائل شود. تاكنون اين تيم با برندهاي محبوب شیرینی سنتی ایران مانند موفق به عقد قرارداد شده است. مركز رشد شركت دانش بنيان گز سكه حامي و همراه اين تيم است. تماس با ایشان:

تلفن: 09125870124  ایمیل: dibadj@gmail.com

ارتباط با مرکز رشد:

شماره تماس     33932319-031

فکس               33932135-031

ایمیل           incubator.atiq@gmail.com

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، میدان فناوری، میدان زیست فناوری، خیابان 11 پلاک 407