برترین‌های دومین جشنواره زیست فناوری ایران معرفی و تقدیر شدند

در اختتامیه دومین جشنواره زیست فناوری ایران که با حضور رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و قائم مقام وزیر علوم در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد از برترین‌های بخش‌های مختلف حوزه زیست فناوری تقدیر به عمل آمد.
به گزارش خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در بخش دانشگاه های برتر دانشگاه تربیت مدرس، تهران، رازی، گیلان و لرستان به ترتیب مقام‌های اول تا پنجم را به دست آوردند.
در بخش پژوهشگاه‌های برتر نیز از پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی و انستیتو پاستور تقدیر شد.
همچنین در بخش محصولات برتر نیز از شرکت‌ بای سون مرکز تحقیقات وزارت دفاع، مرکز تحقیقات بیوتکنولوژیک دانشگاه سهند، موسسه سامانه‌های انتقال زیستی و شرکت زیست فناوری کوثر تقدیر شد.
همچنین غرفه دانشگاه‌های زابل، علم و صنعت، شهید مدنی تبریز و صنعتی اصفهان به عنوان غرفه‌های برتر دومین جشنواره زیست فناوری ایران معرفی شدند.
در بخش شرکت‌های برتر نیز شرکت همانندساز بافت کیش، آریوژن زیست دارو، شرکت تحقیقاتی و فناوری‌های صبا سکه و کیمیاشیمی زنجان به عنوان شرکت‌های برتر معرفی و تقدیر شدند.
به گزارش ایسنا، همچنین در مراسم اختتامیه دومین جشنواره زیست فناوری ایران خبرگزاری‌ دانشجویان ایران ایسنا)، مهر، فارس و واحد مرکزی خبر و روزنامه فرهیختگان به عنوان رسانه‌های برتر معرفی و تقدیر شدند.
همچنین جایزه حجاب نیز به دو نفر از شرکت‌کنندگان در دومین جشنواره زیست فناوری ایران اعطا شد.
برای اطلاعات بیشتر به سایت خبرگزاری دانشجویان مراجعه شود

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X