دریافت تقدیر نامه اشتهار به کیفیت برای تولید انواع گز فرآسودمند ، عادی

شرکت گز سکه جزو اولین موسسات تولیدی – تجاری با مالکیت خصوصی و خانوادگی است که در دهه چهل شمسی تولید و توزیع صنعتی و انبوه محصول گز را در اصفهان آغاز نموده است . 
تولید اصلی شرکت انواع گز و محصولات مکمل و مرتبط با آن است . انواع گز ها متعارف و سنتی ، محصولات سلامتی بخش و فرآسودمند ، محصولات کودکانه بر پایه گز ، محصولات پرستیژ ، و محصولات نوآورانه مکمل از قبیل انواع دمنوش ها و نوشیدنی های گرم بر پایه گز و شیرینی های بدون قند از محصولات این شرکت است . فنآوری تولید گز در شرکت گزسکه بر اساس نوآوری و بهبود مستمر ، برگرفته از تجارب و دانش منطقه یی جهت تولیدات 100 %طبیعی بوده و ویژگی ممتاز این شرکت در صنعت تولید گز محسوب می گردد . شرکت با به کارگیری فنآوری های جدید در جهت به روز رسانی و افزایش کارایی تلاش گسترده ای داشته و نکاهی دانش محور به تولید این محصولات دارد ، از این رو اقدام به تاسیس واحد دانشگاهی علمی – کاربردی مرتبط نموده است . 
ماموریت ها و چشم انداز ها 
ماموریت شرکت گز سکه تولید انواع گز با استفاده از فنآوری های روز بر پایه استانداردها به روش های نوین مبتکرانه و در راستای حفظ سلامت مشتریان و محیط زیست است و کسب جایگاه قدرتمندترین تولید کننده گز در بازار ملی و معتبرترین برند محصولات فرآسودمند ایرانی در بازار خارجی ، چشم انداز ترسیم شده این شرکت است . در مسیر تحقق چشم انداز ، شرکت ارزش های خود را حفظ مرزها و محدوده های اخلاقی ، دینی ، ارزش آفرینی برای مشتریان ، نتیجه گرایی متوازن ، نوآوری و تعالی جویی ، صیانت از کامت انسانی و حفظ محیط زیست تعریف نموده است . 
معرفی محصول 
گز از جمله شیرینی های سنتی ایران است که مهد آن استان اصفهان می باشد . تولید این نوع شیرینی به عنوان یک محصول ملی و اصیل ایرانی از قرن ها قبل آغاز شده است . 
این شیرینی به دلیل آنکه ماده اولیه آن از گیاه مفیدی چون ترنجبین می باشد ، دارای خواص فراوانی به لحاظ داشتن مواد مغذی بوده و از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است . صنعتگران تولید کننده این نوع شیرینی سودمند از گذشته آن را با سایر محصولات گیاهی سودمند نظیر پسته و بادام تزئین می نمایند . شرکت گزسکه ، به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان صنعتی این شیرینی پرطرفدار در ایران و بازار های هدف صادراتی نقش ارزنده یی در ایجاد تنوع در این محصول نظیر تولید گزهای پروبیوتیک و ارگانیک و انواع گزهای فرآسودمند داشته است . 
مدیریت کیفیت و مزیت ها 
شرکت گزسکه در ارتقاء صنعت تولید گز نقش موثری داشته است ، از جمله اقدامات این شرکت می توان به تولید صنعتی ، ایجاد تنوع در تولید انواع گز و بسته بندی های آن ، ایجاد آزمایشگاه های کنترل مواد اولیه ، فرآیند و محصول نهایی ، ایفای نقش در تدوین استاندارد ملی محصول ، تدوین و اجرای دوره های علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه جامع و توسعه دانش و مهارت گزسازی در ایران اشاره نمود ، از این رو کیفیت در این شرکت نه فقط ابزار ؛ که اصلی برای مزیت سازی و توسعه پایدار است . تیم مدیریتی شرکت گزسکه به منظور حرکت در مسیر کیفیت و توسعه شرکت در راستای استراتژی ارتقاء سطح تعای سازمان ، دیدگاه وسیعی از آینده را ترسیم نموده و توانسته اند آن را به زبان قابل فهم برای کلیه سطوح سازمانی ترجمه نمایند . مدیران شرکت با شناخت از موقعیت شرکت بر پایه سیاست ها و استراتژی های آن چارچوب اصلی سند راهبردی شرکت ، شامل چشم انداز ماموریت ارزش های سازمانی ، اهداف استراتژیک ،  استراتژی ها ، نقشه استراتژی و اهداف کمی  
شاخص های کلیدی و عملکردی را با بهره گیری از مدل فرد.آر.دیوید و منطق BSC یادگیری از تجربیات شرکت های معتبر خارجی و داخلی فولاد مبارکه ، مکو ، شاتل و… تدوین و اجرا نموده و در قالب سند راه بردی توسط اعضا کمیته برنامه ریزی و کنترل راه بردی متشکل از مدیرعامل و مدیران شرکت تصویب کرده اند . لازم به ذکر است که بیانیه های چشم انداز براساس عوامل چهارگانه مدل نانس و ماموریت براساس عوامل نه گانه مدل دیوید می باشد همچنین شرکت با ایجاد تنوع منطقی جذاب ، کارآمد و مدرن در محصولات رضایت مشتریان خود را ارتقاء و مشتریان وفادار جدید ایجاد می نماید . افزایش مستمر رضایت مشتری با ایجاد مکانیزم حفظ و ارتقاء کیفیت محصول پشتیبانی می شود . نوآوری ، خلاقیت و افزایش مستمر بهره وری زمینه های توسعه و گسترش پایدارتر و سریعتر بازار و رضایت مشتری را فراهم می آورد . 
تربیت نیروی انسانی موثر و کارآمد و رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و ایجاد فرآیند تبدیل دانش به ثروت از طریق گسترش واحد تحقیق و توسعه در چارچوب شهرک علمی تحقیقاتی و بهره مندی شرکت از دانش روز ، پشتوانه ی منابع و سرمایه های انسانی شرکت محسوب می شود . حفظ محیط زیست بعنوان یکی از دغدغه های ذی نفعان به ویژه مشتریان و ارگان های نظارتی است که در تمامی فعالیت های شرکت مدنظر و موثر بر تصمیمات است . یکی از اقدامات شرکت گزسکه ، صادرات محصولات به روش های نوین و علمی است که در این راستا بسته به درخواست مشتری و قبول سفارشات خاص ، برای شرکت های سرشناسی مانند شرکت تولیدی کت و شلوار Crispiino ترکیه ، باشگاه فرهنگی ورزشی العین امارات ، شرکت Orchid Pastry در کانادا ، شرکت Vansa آلمان ، شرکت Dana International Trade Co. و سفارتخانه های ایران در کشور های مختلف مانند سفارت ایران در ترکیه ، سفارت ایران در عراق شهر بغداد ، سفارت ایران در کنگو و… سهم بازار بیشتری در آن بازار ها کسب نماید . همچنین برند سازی در بازارهای هدف برای ایجاد تمایز کافی بین محصولات شرکت در این بازار ها اقدام دیگر این شرکت برای توسعه صادرات است که در این راستا می توان به موارد زیر اشاره نموده : ایجاد برند BOSS و ایجاد لوگوی Atiq منطبق یافته برای بازار های صادراتی ، ثبت برند BOSS در کانادا ، ثبت شرکت و دریافت تایید سازمان غذا و دارو آمریکا FDA ، ثبت گز بدون شکر در سازمان ثبت اختراعات آمریکـا USA Patent ، دادن محصول برای تست و معرفی بیشتر مصرف کننده در فروشگاه های زنجیره ای مشهور مانند NAZA Mall , Majidi Mall , BRZ Mall , AYA Mall . Curfour . 
اهم دستآوردها در سال های اخیر 
شرکت گزسکه علاوه بر دریافت گواهی نامه اهتمام به کیفیت در اولین سال حضور خود در جایزه ملی کیفیت غذا و دارو و بهداشت ایران و نیز اخذ تقدیرنامه اشتهار به کیفیت این جایزه علمی و ملی در سال 1391 به عنوان تنها تولید کننده گز در ایران از سازمان غذا و دارو ، دارای افتخارات فراوانی دیگری است که برخی از آنها عبارتند از : اخذ تقدیر وزیر صنعت ، معدن و تجارت بابت طراحی توسعه گز استویا به عنوان محصول برتر ملی و انتخاب به عنوان واحد سلامت محور درجه الف کشوری در سال 1391 ، تقدیر معاونت غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان واحد برتر در صنایع غذایی طی چهار سال 1386 الی 1390 ، تقدیر اداره استاندارد اصفهان به عنوان واحد برتر کیفیت در سال های 1383 ، 1388 ، 1389 ، تقدیر به عنوان صادر کننده نمونه کشوری و استانی طی ادوار گوناگون ، تقدیر وزارت کار و امور اجتماعی در جشنواره ملی شیخ بهایی و تقدیر ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان رتبه اول واحد های متوسط تحقیق و توسعه در سال 1388 ، انتخاب مدیرعامل شرکت به عنوان رئیس و عضو هیات مدیره چندین انجمن و اتحادیه استانی و علاوه بر موارد فوق برخی از اقدامات عام المنفعه شرکت هم چون ایجاد فضای کاری مرتبط برای آسیب دیدگان نخاعی و فروش محصولات تولیدی آنها در راستای تامین رفاه ایشان ، ایجاد فضای کاری برای مرکز توانبخشی فردوس و فروش محصولات تولیدی آنها به عنوان محصولات مکمل گز ، استخدام افراد ناشنوا و کم شنوا ، پذیرفتن کارآموز به تعداد میانگین 10 نفر در سال ، کمک مالی به مرکز توانبخشی فردوس ، انجمن آسیب دیدگان نخاعی ، موسسات فرهنگی و سایر مراکز علمی ، دینی ، ورزشی و… از جمله دستآورد های معنوی این شرکت محسوب می شوند . 
جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.infdqa.irمراجعه شود

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X