برگزاری ماه نشست شرکت گز سکه چهارشنبه 13 آذر ماه 1392

روز چهارشنبه 13/9/1392 جلسه ماه نشست شرکت گز سکه در سالن همایش‌‌های مرکز علمی کاربردی عتیق برگزار شد.

در این جلسه که با حضور مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف شرکت گز سکه برگزار شد، هر یک از بخش‌های شرکت به توصیف پیشرفت‌های خود طی یک ماه گذشته پرداخته و یا به ارائه موضوعات مرتبط پرداختند:

آقای مهندس اکبریان به نمایندگی از بخش کنترل کیفیت به ارائه گزارشی از پروانه‌های ساخت و استاندارد صادرشده، در دست اقدام و تمدید شده برای محصولات شرکت گز سکه پرداختند

آقای عبداللهی گزارشی از فعالیت‌های شرکت در رابطه با جایزه ملی کیفیت Infdqa ) EFQM، جایزه محصول سبز (Green Product)،مدل مدیریت سبز، گواهینامه ISO 9001:2008، مدل سازمان جهانی استاندارد و الزامات HACCP ارائه دادند

از شرکت صبا سکه خانم کریمیان از نحوه معرفی شرکت صبا سکه و محصول کافی گز در فیس بوک صحبت کرده و خانم صحراکار به معرفی برنامه های کاربردی موبایل که قابل استفاده در بخش های مختلف شرکت هستند، پرداختند.

همچنین خانم عشیری مدیر منابع انسانی شرکت گز سکه درباره تکنیک های موثر گوش فرادادن صحبت کردند. و آقای توحیدی به توصیف نحوه عملکرد واحد سفارشات خاص و ارائه آمار و اطلاعات 8 ماه گذشته این واحد از زمان آغاز فعالیت پرداختند.

در انتها آقای گوهریان درباره آغاز فعالیت ها و فراخوان جذب مرکز رشد خوشه های فناوری گز و شیرینی و شکلات و صنایع وابسته صحبت کردند، همچنین از برنامه ریزی برای ورود شرکت گز سکه به بازار سرمایه- بورس خبر دادند.

در پایان جلسه از سه ارائه برتر (مهندس اکبریان، آقای گوهریان و خانم صحراکار) با اهداء جوایزی تقدیر شد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X