مرکز رشد خوشه فناوی های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته

موافقت اصولی شورای گسترش آموزش عالی برای مرکز رشد عتیق

مرکز رشد خوشه فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته از تابستان 1392 فعالیت خود را به عنوان اولین مرکز رشد در زمینه  فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته با همکاری شرکت گز سکه و تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز کرده است.

ماموریت این مرکز شناسایی و جذب ایده‌های نو و خلاقانه است. راهبری مستعدین در مسیری شفاف و قانونی، آموزش های کاربردی و مهارتی و  ارائه خدمات حمایتی به افراد حقیقی و حقوقی جهت ارتقاء سطح دانش و تکنولوژیهای حوزه گز،سوهان، شیرینی وشکلات.

راهنمای متقاضیان پذیرش و استقرار در مرکز رشد خوشه فناوری‌های گز، شیرینی، شکلات و صنایع وابسته (عتیق)

دانلود فایل راهنما

شرکت‌های دانش بنیان،مدرسان و اساتیددانشگاه،دانشجویان،مخترعین،کارآفرینان،هستههای فناور،شرکتهای خصوصی و واحدهای تحقیق و توسعه (R&D)وابسته به صنایع که دارای ایدههای مبتنی بر کارآفرینی و فناوری دارند مخاطب این مرکز هستند. لذا از واحدهای فعال در حوزه‌های تولید و عرضه محصولات فراسودمند، فروش، مدیریت، اتوماسیون، آموزش در صنعت شیرینی و شکلات و صنایع وابسته دعوت به عمل می‌آید جهت دریافت و تکمیل فرم‌های پذیرش و ارائه برنامه کاری خود اقدام نمایند. 

برای آگاهی از شرایط  و اولویت های پذیرش و خدمات قابل ارائه لطفا فایل فراخوان را دانلود و مطالعه فرمائید:

دانلود فراخوان شامل شرایط و اولویت های پذیرش مرکز رشد 

در صورت تمایل کاربرگ پذیرش مرکز رشد را تکمیل کرده به آدرس ایمیل incubator.atiq@gmail.com  ارسال نمائید:

دانلود کاربرگ پذیرش 

مرکزرشدخوشهفناوری: مجموعه‌ای از واحدهای فناور همگن و مرتبط است که  در یک حوزه تخصصی و در یک ناحیه جغرافیایی دارای ظرفیتهای علمی و فناوری در قالب یک ساختار مجتمع شده‌اند و با تاکید برخلاقیت ونوآوری، سرریز فناوری به تولید محصولات مرتبط یا مکمل پرداخته و با تهدیدها و فرصتهای مشترک مواجه می باشند.خوشه های فناور  به ساختارهای بسیار موفق در دنیای اقتصاد و فناوری تبدیل  میشوند.

خدمات قابل ارائه توسط مرکز رشد خوشه فناوری به واحدهای فناور شامل: خدمات پشتیبانی، خدمات اطلاعرسانی، خدمات مشاورهای و آموزشی، خدمات پشتیبانی های فنی و خدمات مالی و اعتباری می‌باشد.

تاسیس مرکز رشدخوشه فناوری باتصویب وزارت علوم،تحقیقات و فناوری صورت میگیرد.

وضعیت هسته های فناور مرکز رشد

         در حال پذیرش در دوره رشد مقدماتی  در حال تاسیس شرکت
 


 واحد فناور پیکان 


فروشگاه های زنجیره ای روغن های کلد پرس عصاریا


واحد فناور ملکه طلایی پارسیان


واحد فناور نان بستنی ایلیا شرکت پیشرو دانش برتر هیراد
  واحد فناور رویای شیرین


واحد فناور مهراندیشان پارسی مانا

معرفی هسته های فناور مستقر در مرکز رشد عتیق:

هسته فناوری تکنو صنعت ایلیا: این هسته ی فعال به مدیریت آقای علی ساعدی دستگاه های نان بستنی تولید میکنند.انواع دستگاه های تولید شده ی این هسته به شرح زیر است:

  • انواع دستگاه های تولید شده ی دستی, تک قالبه, گازی و برقی

  • انواع دستگاه های تولید شده دستی سه قالبه ,چهار قالبه ,پنج قالبه و هفت قالبه . طرح جدید این واحد فن آور

  • تولید نان جو صد در صد طبیعی است

  • تولید یک مدل نان برای فست فودها طرح قیف نان

ارتباط با ایشان:

  incubator.atiq@gmail.com

هسته فناوری رویای شیرین: این تیم به مدیریت خانم توکل نیا در تلاش است از طریق تولید انیمیشن های آموزشی، مسیر سخت انتقال مهارت را تسهیل کند. این تیم با بهره گیری از رنگ، تصویر، موسیقی، طنز و هر آنچه در انیمیشن کاربرد دارد، آموزش ها موثرتر و ماندگارتر می نماید.این تیم از تعداد زیادی متخصص این حوزه استفاده می کند. تیم رؤیای شیرین مصمم است در شش ماه آینده به فروشی بالغ بر پنجاه میلیون برسد. مرکز رشد شرکت دانش بنیان گز سکه برای تحقق این هدف تلاش می کند.
ارتباط با ایشان:  
  incubator.atiq@gmail.com
هسته فناور مهراندیشان (آب شیرین): آقای مهرجو و تیم خوبشان مصمم هستند با تولید دستگاه تولید آب قلیایی از طریق تامین سلامتی آب کسب و کار خود را توسعه دهند.مرکز رشد شرکت دانش بنیان گز سکه حامی، راهنما و همراه این تیم است. تولید دستگاه صنعتی آب قلیایی می تواند در صنعت شیرینی و شکلات تحول ایجاد کند. آب قلیایی بدون استفاده از مواد شیمیایی و تایید سازمانهای علمی و تخصصی انجام می شود. ارتباط با ایشان: 

  incubator.atiq@gmail.com

هسته فناور عصاریا: این هسته بر فرانچایز واحدهای صنفی تولید و عرضه مستقیم روغنهای بکر بروش کلد پرس تمرکز دارد. این هسته در شش ماه آینده به واگذاری سه شعبه جدید و فروشی بالغ بر پانصد میلیون تومان مصمم است. این تیم در مسیر ایجاد شرکت دانش بنیان قرار دارد و خانم مهندس رئیسی و جمعی از متخصصین صنایع غذایی مسئولیت آنرا بعهده دارند. مرکز رشد شرکت دانش بنیان گز سکه مسیر موفقیت این تیم را هموار میکند. برای دیدن نمونه محصولات و اطلاعات فروشگاه ها از سایت ایشان دیدن فرمائید: www.asariaoil.irهسته فناور غذای سالم”حاضریا”: این هسته با حمایت مرکز رشد شرکت گز سکه با شعار” تغذیه از مزرعه تا سفره “سعی در اصلاح فرهنگ غذایی مردم و کمک به کاهش بیماریهای مرتبط با چاقی به ویژه در کودکان دارد. تولید باسمیت و فست فودهای سالم و بدون نیترات با مواد اولیه کاملا طبیعی و سالم یکی ازین اقدامات است. این تیم مصمم است در شش ماه آینده به بیست میلیون تومان فروش برسد. تاکنون عقد قرار داد با زندان جهت تغذیه سالم کودکان زندانیان و دو مدرسه سطح ابتدایی از اقدامات انجام گرفته است. ارتباط با ایشان:

  incubator.atiq@gmail.com

هسته فناور پیکان: این هسته به مدیریت آقای مهدی عباسیان با هدف تولید محتوا در قالب اینفوگرافیک  تشکیل شده است. اینفوگرافیک؛ راهیست سریع و تأثیر گذار برای انتقال دانش، تولید محتوا، ارائه ی آمار و اطلاعات و … تیم پیکان در حال حاضر با ۳۰ نیروی اینفوگرافیست طرف قرارداد سازمان هایی من جمله : اتاق بازرگانی، شهرداری اصفهان، مجموعه فرشچیان، دانشگاه عتیق، گز سکه، مجتمع آموزش بورس، پرشین بلاگ و … می باشد. مرکز رشد عتیق در تلاش است تا مسیر تبدیل شدن این هسته به یک شرکت دانش بنیان مستقل را سریعتر و هموارتر سازد.

 

ارتباط با مرکز رشد: 

ایمیل           incubator.atiq@gmail.com

آدرس: اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، میدان فناوری، میدان زیست فناوری، خیابان 11 پلاک 407

X