راهنما


محصولات شرکت گز سکه به 5 دسته تقسیم می شود:


کلاسیک یا سنتی : این دسته محصولات شامل گزهای پسته ای و بادامی با درصد مغز مختلف است که در 2 مدل لقمه ای و آردی بسته بندی شده است ،علاوه بر این گز های با روکش شکلات نیز در این دسته جای می گیرند. برای خرید از این دسته اینجا کلیک کنید.

 


سلامتی بخش : شرکت گز سکه در راستای چشم انداز خود یعنی رسیدن به مهم ترین تولید کننده ایرانی محصولات فراسودمند اقدام به طراحی و تولید محصولاتی نموده است که علاوه بر ارزش غذایی، سودمندی دیگری مانند غنی شده با ویتامین ها یا بدون ضرر بودن برای بیماران دیابتی یا عملکردهای دیگر داشته باشد. شما این محصولات را در این بخش می توانید بخرید.

 


پرستیژ : یکی از کاربردهای گز، سوغات یا هدیه است. در این دسته شما با محصولاتی آشنا خواهید شد که بسته بندی های زیبایی دارند و با بهترین گزها پر شده اند. این بسته بندی ها شامل بسته بندی های فلزی، چوبی، دست ساز و بسته بندی های منحصر به فرد دیگری هستند. شما برای خرید اینگونه محصولات باید اینجا کلیک کنید.

 


کودکان : همه می دانیم گز از لحاظ اینکه هیچگونه مواد افزودنی نداشته و مواد مغذی زیادی دارد از شکلات بهتر است ولی آیا کودکان ما گز را بیشتر از شکلات می خورند؟ یکی از دلایل این موضوع عدم ارائه این محصول متناسب با فضای سن کودکان است در این دسته گز سکه محصولاتی برای کودکان طراحی و بسته بندی کرده است که شما اینجا می توانید آنها پیدا کنید.

 


سایر محصولات : شرکت گز سکه علاوه بر گز محصولات دیگری از قبیل سوهان، پشمک، کافی گز و … را طراحی و ارائه می نماید که در این دسته شما با آنها روبرو خواهید شد.

 

 

 

کارت هدیه : تنوع محصولات شرکت گز سکه کار را برای هدیه دادن مشکل می کند. ما با کارت های هدیه این امکان را در اختیار شما مشتری عزیز قرار می دهیم که امکان انتخاب را به کسی که می خواهید برای او هدیه ارسال کنید بدهید. با خرید کارت هدیه گز سکه و دریافت کد مربوط به آن، میتوانید مستقیما برای خرید از سایت از آن استفاده نموده یا آن را به شخص دیگری هدیه دهید. با هدیه دادن این کارت به یک نفر دیگر آن شخص با وارد شدن به سایت گز سکه و وارد کردن کد مربوط به کارت هدیه میتواند به اندازه مبلغ کارت از سایت، محصولات مختلف خریداری نموده و هزینه خرید را از کارت هدیه خود پرداخت نماید.

 

با خرید از سایت علاوه بر صرفه جویی در وقت از تخفیفات سالانه شرکت گز سکه بهره مند شده و محصول تازه استفاده نمایید.

X