واحد صادرات شرکت گز سکه با توجه به خط مشی های ترسیم شده مبنی بر توسعه صادرات و با تکیه بر توان تخصصی بازاریابی صادراتی و کیفیت بالای محصولات خود، فعالیت خود را در در حوزه صادرات در 2 زمینه متمرکز کرده است:
1-توسعه بازار در کشورهای مقصد فعلی
2-توسعه و گسترش کشورهای هدف جدید

از جمله اقدامات این واحد به موارد ذیل میتوان اشاره کرد:
1-تأسیس شرکت BOSS TRADING LTD در کانادا در جهت توسعه و گسترش هدفمند فروش در کانادا
2-گرفتن مجوز ورود محصولات غذائی به کانادا CFIA
3-گرفتن مجوز ورود محصولات غذائی و داروئی به آمریکا (FDA)

تنوع کشورهای مقصد شاخص مهمی در طبقه بندی ارزش و اهمیت صادرات شرکت است، که در این زمینه نیز به موفقیت چشمگیری رسیده و توانسته است محصول گز ایران را به انگلیس، فرانسه، آلمان، سوئیس، نروژ، هلند، بلژیک، دانمارک، کرواسی، اکراین، ترکیه، لهستان، آمریکا، کانادا، اکوادور، استرالیا، ژاپن، مالزی، هند، عراق، امارات، قطر، عربستان، بحرین، عمان، لبنان، اردن، سوریه، لیبی، کنگو، نروژ، آمریکاو … جزیره موریس و اغلب کشورهای دنیا صادر نماید. عمده صادرات شرکت در سالهای اخیر به کشورهای عراق، امارات،  استرالیا و کشورهای عربی به خصوص عربستان سعودی و امارات متحده عربی بوده است. ارزش غذایی بالای محصولات، عدم استفاده از مواد شیمیایی و تولید محصول 100% طبیعی تحت شرایط و استانداردهای شناخته شده بین المللی از عمده علل موفقیت شرکت در امر صادرات است.

ورود به بازار آمریکای شمالی یکی از اهداف بلند مدت صادراتی شرکت گز سکه است. بدین منظور پس از انجام مطالعات و بررسی های بازار شرکتی به نام BOSS TRADING LTD به شماره BC 0805533 در کشور کانادا به ثبت رسیده و بازاریابی و توزیع محصولات در کشور کانادا از سال 2007 آغاز گردید.
علاوه بر این در نیمه دوم سال 1384 صادرات برنامه ریزی شده به ژاپن آغاز شد. صادرات گز به این کشور آسیایی از چند منظر قابل توجه است؛ اول اینکه ذائقه ژاپنی ها در خوردن مواد غذایی با ذائقه ایرانی بسیار متفاوت است و راه یافتن به این بازار نیازمند به دقت و تخصص کافی است، دوم اینکه قوانین و مقررات وارداتی این کشور به خصوص در حوزه موادغذایی بسیار سختگیرانه است و از نظر استانداردهای غذایی در بالاترین سطح قرار دارد، بنابراین برای احراز شرایط ورود نیاز به گواهی های بین المللی معتبر می باشد.
اخذ مجوز سازمان نظارت بر غذا و داروی آمریکا (FDA) و ورود محصولات گز سکه به بازار آمریکا از جمله حرکت های جدید شرکتهای گز سکه در حوزه صادرات در سال 2008 بوده است.
لازم به ذکر است که حضور محصولات شرکت در فروشگاههای معتبر و چند ملیتی راه پر فراز و نشیبی است که با دقت، حوصله و رعایت اصول مارکتینگ در حال پیگیری است. با تایید سازمان بازرگانی اصفهان و ارسال مدارک صادرات رسمی شرکت در سالهای 83 و 84 به وزارتخانه، شرکت گز سکه به صورت رسمی به عضویت بانک اطلاعات صادرکنندگان ایران در آمد.

 

  • صادرات گز سکه به ایالات متحده:

پس از اجرایی شدن برجام تحریم مواد غذایی برداشته شده و محموله ای حاوی انواع محصولات شرکت دانش بنیان گز سکه به آمریکا صادر شده است.

 

  • صادرات گز سکه به چین:

شرکت دانش بنیان گز سکه به عنوان اولین شرکت صادرکننده به چین در صنعت غذا، پس از دو مرحله صادرات موفق به چین اکنون محموله سوم را در دست ارسال دارد.

شرکت دانش بنیان گز سکه از سال 94 صادرات به چین را آغاز کرده، و با شرکت Gina در چین همکاری دارد.

لازم به ذکر است تا کنون 2 کانتینر از گزهای رژیمی مانند گز بدون قند و انواع گزهای فراسودمند مانند گز غنی شده با ویتامین و گزهای پروبیوتیک به دومین اقتصاد بزرگ دنیا صادر شده است.

 

 
تماس با مدیر فروش: 02188875985

X