دومین دوره جایزه ملی کیفیت غذا ، دارو و بهداشت ایران برگزار می شود

با هدف ارتقای سلامت جامعه و ترویج فرهنگ کیفیت و مدیریت کیفیت در تولید محصولات غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی تحت نظر معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت جایزه ملی کیفیت غذا ، دارو و بهداشت ایران که فرآیندی علمی در راستای موفقیت پایدار سازمانهای ایرانی با شناخت نقاط قوت و قابل بهبود است تاسیس شده و دومین دوره آن امسال برگزار می گردد.
شرکت های مربوط به این صنعت در دو سطح اهتمام به کیفیت و اشتهار به کیفیت ارزیابی شده و بر اساس امتیاز کسب شده گواهینامه ای دریافت خواهند کرد.
نمای مدل ملی ارزیابی کیفیت غذا ، دارو و بهداشت ایران به شکل چرخ، بعنوان نمادی از حرکت، طراحی شده است. این مدل دارای هفت معیار است که چهار معیار آن توانمندسازها و سه معیار دیگر نتایج هستند. اولین معیار توانمند ساز رهبری و مدیریت است، که در وسط مدل قرار دارد، سه معیار دیگر از گروه توانمندسازها به ترتیب معیارهای فرآیندها، منابع و کارکنان هستند. سه معیار نتایج نیز عبارتند از معیار نتایج مشتریان و مصرف کنندگان به عنوان محوری‌ترین ذی‌نفعان سازمان و معیار نتایج محیط زیست و جامعه و نهایتا معیار نتایج عملکردی که شامل نتایج مالی، غیرمالی و همچنین نتایج کارکنان به عنوان مهم‌ترین بخش از سرمایه‌های سازمان است. نیروی چرخشی چرخ از یادگیری از نتایج شروع شده و از خلاقیت و نوآوری در توانمندسازها به سمت کسب نتایج مورد انتظار ادامه می یابد حرکتی که در صورت استحکام عامل رهبری و مدیریت هرگز از حرکت نمی‌ایستد.

شرکت گز سکه نیز در راستای اهداف کیفی خود در سطح اشتهار دومین دوره ی جایزه ملی کیفیت غذا ، دارو و بهداشت ایران شرکت کرده است.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X